Sounio Challenge 2023: Σαββατοκύριακο Επιτυχιών;

Sounio Challenge 2023

〰️

Sounio Challenge 2023 〰️

Το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε, η τριαθλητική μας ομάδα έζησε μια αξέχαστη εμπειρία στον αγώνα Sounio Challenge 2023 ⭐️ by Whynot, με το μαγευτικό Σούνιο να αποτελεί το σκηνικό 🌅 αυτής της συναρπαστικής διοργάνωσης. 🏊🚴‍♂️🏃‍♂️

Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές μας που έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό στον αγώνα! Η προσπάθεια και το σθένος που επέδειξαν είναι πραγματικά αξιοθαύμαστα. ✨

Ξεκινάμε με τον Γιώργο Χανούμη και την εντυπωσιακή του επίδοση, η οποία κατέκτησε την 1η θέση στην ηλικιακή κατηγορία και την 13η συνολικά στο Sprint Distance! 🥇🏆

Δεύτερος αθλητής μας που κατέκτησε το βάθρο είναι ο Σπύρος Κήπος, ο οποίος κατέκτησε την 1η θέση στην ηλικιακή του κατηγορία! 🥇🎖️

Συνεχίζουμε με την ομάδα της Βασιλική Μαυρίκη και της Εύης Τσαπέ, οι οποίες κατέκτησαν την 1η θέση 🥇στη γυναικεία κατηγορία συνολικά στη Sprint Distance! 🏆👭

Με χαρά δίνουμε συγχαρητήρια στην ομάδα των Γωγώ Κοντογεωργού, Νίκο Παναγιώτου και Παναγιώτη Αναγνώστου, που κατέκτησε την 3η θέση🥉στη μεικτή κατηγορία των συμμετοχών στο Olympic Distance! 🏆⚡️

Τέλος, να συγχαρούμε τον Μιλτιάδη Μπάβα που κατέκτησε την 2η Θέση🥈στην ηλικιακή του κατηγορία, καθώς και τον Δημήτρη Τσαπέλα που κατέκτησε την 3η θέση🥉ηλικιακής! 🏆🎖️🏅

Βέβαια, όλοι είναι νικητές! ⭐️ Δεν παραλείπουμε να δώσουμε συγχαρητήρια και στους υπόλοιπους αθλητές & αθλήτριες της ομάδας μας Όλγα Σαββάτη, Μελίνα Μητροπούλου, Δημήτρη Ανδριώτη, Παναγιώτη Βρόντο, Μιχάλη Τούντα και Φιλίτσα Νούσια για την εξαιρετική τους επίδοση και τον αθλητικό τους ενθουσιασμό! ✨🎖️❤️